Fotogalerie

Mamča ráda fotila, táta fotí, tak já také fotím :-). Mezi roky 2003 - 2006 jsem fotil na Olympus [mju:] 300 DIGITAL. Jojo to byly začátky :-). Rád na tento kompakt vzpomínám. Na svoji dobu velice malý, odolný a fotil celkem pěkně. Ovšem na natáčení videa moc použitelný nebyl a tak jsem v roce 2006 přešel na další kompakt, tentokrát SONY DSC-W17. Ten mi vydržel vlasně do teď, akorát s ním už nefotím, protože... od roku 2007 mám zrcadlovku Canon EOS 400D. Více informací o tom čím fotím je na stránce FotoNádobíčko.

Konečně fotky

PHP galerie vlastní výroby. Obsahuje většinu fotografií pořízených do roku 2007 kopakty Olympus [mju:] 300 a SONY DSC-W17.

Picasa galerie na mých stránkách. Z čistě praktických a lenostních důvodů jsem přešel na Picasu. Fotky jsou převážně pořízené zrdcadlovkou Canon EOS 400D a objektivem EF-S 17-85 nebo EF 70-300.

Picasa "original" obsahuje stejné fotky jako Picasa galerie. Odkaz vede přímo na stránky Picasy, kde je spoustu vychytávek (poloha na mapě, zobrazení EXIF informací, přidávání komentářů, ...) oproti mé verzi, ale nezobrazuje reklamu :-(

OVI Share je služba od Nokie, kam je možné snadno nahrávat fotky a videa přímo z Mobilu. Na této stránce najdete "živé" fotky spíše dokumentačního než uměleckého významu. Jsou pořízené mobilem Nokia N82.